İADE ŞARTLARI VE KURALLARI 

1-  Almış olduğunuz tekstil ürünlerinde herhangi bir özel işlem yapılmadan (Daraltma, pantolon paçası ütü izi vb.) Ürünler temiz ve kullanılmamış bir şekilde  teslim tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde tarafımıza gönderilebilir.

2-     İade edilecek ürünler  FATURASI ile birlikte gönderilmelidir

3-     terlik iadelerinde iadeler, kutusu ile kullanıma bağlı izler olmadan tarafımıza gönderilmelidir.

4-     Alıcıdan kaynaklanan hatalarda değişim yapılan ürünlerde kargo ücretleri alıcıya aittir.

5-  Firmamızdan kaynaklanan tüm hata ve sorunlarda 1327146992 firma Anlaşma Numaramız ile  SÜRAT kargo ile gönderilmesi durumunda  ücretleri FİRMAMIZ  tarafından karşılanmaktadır. Diğer kargo firma ile yapılan gönderimler kabul işlemi yapılmayacaktır. 

6-     Ürünlerin iade ve değişim süresi teslim tarihinden itibaren 14 gündür.

7-     Değişim şartları, aynı zamanda iade şartlarını içermektedir.

8-     Teslim almadığınız siparişlerinizin iptali için bizimle iletişim kurunuz

9-     Firmamız ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.

,

   

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER TESLİMAT ŞARTLARI

            Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

            Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlişkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nüfus cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR