KURUMSAL

      Şirketimizin kurucusu Erciyes Üniversitesi, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümünden 1996 yılında  Ön Lisans mezunu olarak  eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli firmaların teknik Servis ve satış kadrosunda çalışarak mesleğine başladı. Mesleki beceri ve bilgisini geliştirmek için Yurt içi ve Yurt dışı eğitim kurslarına katılmıştır.

     2001 yılı ortalarında kendine ait olan DENGE MEDİKAL firmasını Malatya’da hizmete açarak ticari faaliyetine başladı. 2009 yılında Ulusal pazarda hizmet verme ve kurumsal bir firma olabilme amacı ile şirket olma kararı aldı. Bu kararla 09 Nisan 2009 tarihinde DENGE SAĞLIK ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kurulmuştur. 2013 yılında üretim planı yapılan ürünler için DENFX markamızın marka tescili yapılmıştır. 

        Şirketimiz, hastane çalışanlarının ve hastaların ihtiyaç duydukları Tıbbi ürünleri global pazarda ve ülkemizde çok yakından takip ederek, satmakta ve üretmekte  olduğu ürün çeşitlerini her geçen yıl arttırarak ticari faaliyetine devam eden ve sektöründe entegre bir firma olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

        Şirketimiz çalışma disiplininden ödün vermeden, çalışanlarının bilgi ve eğitimine yaptığı yatırımlar ile sunduğu satış ve servis hizmetlerinde müşterilerimize kaliteli, doğru ve uygun fiyatlı çözümler sunma gayreti içindedir.

Saygılarımızla,

 

 

 

      

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR